Hotelový a sportovní komplex » Řekli o nás

Řekli o nás

Místo pro děti- spolek

Letos jsme se školili v Buly Aréně a všichni jsme se shodli: luxusní ubytování, skvělé služby, nádherné volnočasové vyžití. Moc děkujeme všem, kteří se o nás starali a pokud to jen trochu půjde, chceme přijet za rok zase.

Celá reference (pdf, 196.08 kB)

Paed Dr.Dana Schönová


Sdružení dopravních podniků ČR

Účastníci jednání byli velmi mile překvapeni kvalitním a bezchybným zázemím pro pracovní činnost, který měl pozitivní vliv na vlastní průběh jednání. K celkovému úspěchu zasedání přispěla nepřímo také možnost využití široké škály aktivit, které areál nabídnul účastníkům po ukončení oficiálních částí programu.

Celá reference (pdf, 132.38 kB)

Ing. Martin Chovanec, technický náměstek


ABAS ČR

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Buly Arény, kteří se podíleli na přípravě a realizaci celé akce, zejména pak Vám. Váš přístup byl vysoce profesionální a přispěl k celkově vysoké úrovni odborných dnů a spokojenosti všech účastníků

Celá reference (pdf, 192.46 kB)

Ing. Pavel Košnar, předseda představenstva


Simply You Pharmaceuticals a.s.

Rádi bychom zaměstnancům hotelového a sportovního komplexu Buly Aréna Kravaře poděkovali za vstřícný přístup, profesionalitu a celkový servis během sportovního a společenského setkání společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. Byli jsme velmi spokojeni s příjemným prostředím, kvalitními službami a ochotným personálem. Areál hotelu s jeho sportovním i relaxačním zázemím zcela vyhovoval našim požadavkům, a proto jej rádi využijeme i v budoucnu.

Celá reference (pdf, 189.25 kB)

Mgr. Petra Havrlantová, PR manažerka


OPaLL-Agri s.r.o.

S naší akcí pořádanou v Buly aréně jsme byli velice spokojení. Osobní přístup managementu, personálu i setkání s panem Hadamczikem, to vše nám pomohlo vytvořit příjemnou atmosféru pro naše hosty, kteří na tuto akci velice rádi a dlouho vzpomínají. Technické zázemí splnilo veškerá naše očekávání a příjemné posezení u dobrého jídla a pití dokreslilo vydařenost celého dne. Důkazem naší spokojenosti je rovněž fotografie z přátelského zápasu v ledním hokeji ( viz. příloha), který jsme v tomto skvělém komplexu uspořádali. Buly aréno, děkujeme :-)

Celá reference (pdf, 272.10 kB)

Petr Jedlička, vedoucí prodeje a marketingu