Hotel and sports complex » References

References

ABAS ČR

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Buly Arény, kteří se podíleli na přípravě a realizaci celé akce, zejména pak Vám. Váš přístup byl vysoce profesionální a přispěl k celkově vysoké úrovni odborných dnů a spokojenosti všech účastníků

Celá reference (pdf, 192.46 kB)

Ing. Pavel Košnar, předseda představenstva


Simply You Pharmaceuticals a.s.

Rádi bychom zaměstnancům hotelového a sportovního komplexu Buly Aréna Kravaře poděkovali za vstřícný přístup, profesionalitu a celkový servis během sportovního a společenského setkání společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. Byli jsme velmi spokojeni s příjemným prostředím, kvalitními službami a ochotným personálem. Areál hotelu s jeho sportovním i relaxačním zázemím zcela vyhovoval našim požadavkům, a proto jej rádi využijeme i v budoucnu.

Celá reference (pdf, 189.25 kB)

Mgr. Petra Havrlantová, PR manažerka


OPaLL-Agri s.r.o.

S naší akcí pořádanou v Buly aréně jsme byli velice spokojení. Osobní přístup managementu, personálu i setkání s panem Hadamczikem, to vše nám pomohlo vytvořit příjemnou atmosféru pro naše hosty, kteří na tuto akci velice rádi a dlouho vzpomínají. Technické zázemí splnilo veškerá naše očekávání a příjemné posezení u dobrého jídla a pití dokreslilo vydařenost celého dne. Důkazem naší spokojenosti je rovněž fotografie z přátelského zápasu v ledním hokeji ( viz. příloha), který jsme v tomto skvělém komplexu uspořádali. Buly aréno, děkujeme :-)

Celá reference (pdf, 272.10 kB)

Petr Jedlička, vedoucí prodeje a marketingu