Hotelový a sportovní komplex » Sportoviště » Rozpis ledové plochy

Rozpis ledové plochy

Prosinec 2017

PoÚtStČtSoNe
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zobrazit:    týden

Sobota - 20.10.2018

  • 08:30 - 10:00  Neminář
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Hať x HC Sharks Zářeh
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Derby Kouty x HC Peugeot Opava
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 21.10.2018

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:15  Rytíři Kladno
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Buhuslavice x HC Mexiko
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: AHC Laviny x HC Viking

Pondělí - 22.10.2018

  • 10:00 - 10:45  Rytíři Kladno
  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: AHC Storm x HC Otice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Monaco Kouty x HC Horní Lhota

Úterý - 23.10.2018

  • 10:00 - 11:00  Rytíři Kladno
  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Štěpánkovice
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Viking x HC Lipina Markvartovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kozmice x HC Isotra

Středa - 24.10.2018

  • 08:00 - 10:00  Drastík
  • 10:20 - 11:05  Rytíři Kladno
  • 14:30 - 16:00  Timko
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Buldoci Branka x HC Hať
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Kobeřice x HC Autodíly Pema
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Bolatice

Čtvrtek - 25.10.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Sršni Píšť x AHC Laviny
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Cheguevara x HC Bohuslavice

Pátek - 26.10.2018

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Mexiko x HC Prajz Hlučín
  • 21:15 - 22:45  AHL: HC Peugeot Opava x AHC Storm

Sobota - 27.10.2018

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Horní Lhota x HC Derby Kouty
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Otice x HC AZ Pneu Jaktař
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Monaco Kouty
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 28.10.2018

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Štěpánkovice x HC Kozmice
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Hať x HC Viking
  • 15:00 - 16:00  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  HB Tisk
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: HC Peugeot Opava x HC Bohuslavice

Pondělí - 29.10.2018

  • 07:00 - 08:00  Sigma Olomouc
  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Isotra x HC Kobeřice
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: AHC Laviny x HC Mexiko

Úterý - 30.10.2018

  • 07:00 - 08:00  Sigma Olomouc
  • 13:00 - 15:00  Obec Bolatice - veřejné bruslení
  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Buhuslavice x HC Sharks Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Autodíly Pema x HC Sršni Píšť
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Cheguevara

Středa - 31.10.2018

  • 08:00 - 10:30  Drastík
  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Bolatice x HC Buldoci Branka
  • 19:30 - 21:00  AHL: AHC Storm x HC AZ Pneu Jaktař
  • 21:15 - 22:45  Lindovký

Čtvrtek - 01.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Derby Kouty x HC Lipina Markvartovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kozmice x HC Otice

Pátek - 02.11.2018

  • 15:00 - 16:00  Křivinka
  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:30  Křivinka
  • 20:45 - 22:15  AHL: HC Monaco Kouty x HC Hať

Sobota - 03.11.2018

  • 08:45 - 10:00  Křivinka
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:45 - 15:00  Křivinka
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Kobeřice x HC Štěpánkovice
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 04.11.2018

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:30  Křivinka
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Peugeot Opava x HC Horní Lhota
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 18:00 - 19:15  CZE U18
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Isotra x HC Sharks Zábřeh

Pondělí - 05.11.2018

  • 10:00 - 12:00  CZE U18
  • 17:30 - 18:45  CZE U18
  • 19:00 - 20:30  SWE U18

Úterý - 06.11.2018

  • 10:00 - 11:30  CZE U18
  • 11:45 - 13:15  SWE U18
  • 15:15 - 16:45  USA U18
  • 17:00 - 18:15  CZE U18
  • 18:30 - 20:00  FIN U18

Středa - 07.11.2018

  • 09:00 - 09:30  USA U18
  • 09:45 - 10:15  SWE U18
  • 10:30 - 11:00  SUI U18
  • 11:15 - 11:45  CZE U18
  • 12:00 - 13:30  FIN U18
  • 15:00 - 17:00  USA - SWE
  • 19:00 - 21:00  SUI - CZE

Čtvrtek - 08.11.2018

  • 09:00 - 09:30  FIN U18
  • 09:45 - 10:15  SUI U18
  • 10:30 - 11:00  USA U18
  • 11:15 - 11:45  CZE U18
  • 12:00 - 13:30  SWE U18
  • 15:00 - 17:00  FIN - SUI
  • 19:00 - 21:00  CZE - USA

Pátek - 09.11.2018

  • 09:00 - 09:30  SUI U18
  • 09:45 - 10:15  USA U18
  • 10:30 - 11:00  SWE U18
  • 11:15 - 11:45  FIN U18
  • 12:00 - 13:30  CZE U18
  • 15:00 - 17:00  SUI - USA
  • 19:00 - 21:00  SWE - FIN

Sobota - 10.11.2018

  • 09:00 - 09:30  SUI U18
  • 09:45 - 10:15  SWE U18
  • 10:30 - 11:00  FIN U18
  • 11:15 - 11:45  CZE U18
  • 12:00 - 13:30  USA U18
  • 15:00 - 17:00  SWE - SUI
  • 19:00 - 21:00  FIN - CZE

Neděle - 11.11.2018

  • 09:00 - 09:30  USA U18
  • 09:45 - 10:15  FIN U18
  • 10:30 - 11:00  SWE U18
  • 11:15 - 11:45  CZE U18
  • 15:00 - 17:00  USA - FIN
  • 19:00 - 21:00  CZE - SWE

Pondělí - 12.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Viking x HC Bolatice
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sršni Píšť x HC Isotra

Úterý - 13.11.2018

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Buldoci Branka x HC Bohuslavice
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Mexiko x HC Autodíly Pema
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Prajz Hlučín

Středa - 14.11.2018

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Cheguevara x AHC Laviny
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Horní Lhota x AHC Storm
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 15.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Peugeot Opava
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Kozmice

Pátek - 16.11.2018

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  HC Pohodáři
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL: HC Hať x HC Derby Kouty

Sobota - 17.11.2018

  • 08:00 - 09:30  Neminář
  • 09:45 - 11:45  HC Pohodáři
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Otice x HC Kobeřice
  • 15:30 - 16:45  HC Pohodáři
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Isotra x HC Mexiko
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 18.11.2018

  • 07:15 - 08:15  Drastík
  • 08:30 - 09:45  HC Pohodáři
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Štěpánkovice x HC Sršni Píšť
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Bohuslavice x HC Viking
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: HC Cheguevara x HC Kozmice

Pondělí - 19.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Bolatice x HC Monaco Kouty
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Buldoci Branka

Úterý - 20.11.2018

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Autodíly Pema x HC Cheguevara
  • 18:45 - 20:15  AHL: AHC Laviny x HC Sharks Zábřeh
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Horní Lhota x HC Lipina Markvartovice

Středa - 21.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: AHC Storm x HC Kozmice
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Peugeot Opava x HC Hať
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kobeřice x HC AZ Pneu Jaktař

Čtvrtek - 22.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Derby Kouty x HC Bolatice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sršni Píšť x HC Otice

Pátek - 23.11.2018

  • 13:00 - 20:40  Karmaš cup

Sobota - 24.11.2018

  • 08:00 - 19:40  Karmaš cup

Neděle - 25.11.2018

  • 07:30 - 13:00  Karmaš cup
  • 13:15 - 14:15  Škola bruslení
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  HB Tisk
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: HC Monaco Kouty x HC Bohuslavice

Pondělí - 26.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Mexiko x HC Štěpánkovice
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Viking x HC Prajz Hlučín

Úterý - 27.11.2018

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Cheguevara x HC Isotra
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Buldoci Branka x AHC Laviny
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Autodíly Pema

Středa - 28.11.2018

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Lipina Markvartovice x AHC Storm
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Bolatice x HC Peugeot Opava
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 29.11.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Kozmice x HC Kobeřice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Hať x HC Horní Lhota

Pátek - 30.11.2018

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Sršni Píšť

Sobota - 01.12.2018

  • 08:30 - 10:00  Drastík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Otice x HC Mexiko
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Peugeot Opava x HC Monaco Kouty
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 02.12.2018

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Bohuslavice x HC Derby Kouty
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Štěpánkovice x HC Cheguevara
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: AHC Storm x HC Kobeřice

Pondělí - 03.12.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Buldoci Branka x HC Horní Lhota
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Lipina Markvartovice

Úterý - 04.12.2018

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Kozmice x AHC Laviny
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC CHeguevara x HC Hať
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kobeřice x HC Prajz Hlučín

Středa - 05.12.2018

  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Autodíly Pema x HC Buldoci Branka
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Horní Lhota x HC Bolatice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Mexiko x HC AZ Pneu Jaktař

Čtvrtek - 06.12.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Sršni Píšť x HC Kozmice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Derby Kouty x HC Prajz Hlučín

Pátek - 07.12.2018

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Viking x HC Autodíly Pema
  • 21:15 - 22:45  AHL: HC Monaco Kouty x AHC Laviny

Sobota - 08.12.2018

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Štěpánkovice
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Cheguevara x HC Otice
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Buldoci Branka x HC Isotra
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 09.12.2018

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Hať x AHC Storm
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Bolatice x HC Lipina Markvartovice
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  AHL: HC Kobeřice x HC Sršni Píšť
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: HC Bohuslavice x HC Horní Lhota

Pondělí - 10.12.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Kozmice x HC Mexiko
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Peugeot Opava

Úterý - 11.12.2018

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Cheguevara
  • 18:45 - 20:15  AHL: AHC Laviny x HC Derby Kouty
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Otice x HC Sharks Zábřeh

Středa - 12.12.2018

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Autodíly Pema x HC Monaco Kouty
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Štěpánkovice x HC Buldoci Branka
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 13.12.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: AHC Storm x HC Sršni Píšť
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Mexiko x HC Kobeřice

Pátek - 14.12.2018

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL: HC Horní Lhota x HC Prajz Hlučín

Sobota - 15.12.2018

  • 08:30 - 10:00  Neminář
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Peugeot Opava x AHC Laviny
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC AZ Pneu Jaktař

Neděle - 16.12.2018

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Hať x HC Bolatice
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Bohuslavice
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: HC Buldoci Branka x HC Otice

Pondělí - 17.12.2018

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Viking x HC Štěpánkovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Monaco Kouty x HC Isotra

Úterý - 18.12.2018

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Derby Kouty x HC Autodíly Pema
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Bolatice x AHC Storm
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Bohuslavice x HC Hať

Středa - 19.12.2018

  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Sršni Píšť x HC Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Lipina Markvartovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kobeřice x HC Cheguevara

Čtvrtek - 20.12.2018

  • 09:00 - 11:00  ZŠ Pustá Polom
  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: AHC Laviny x HC Horní Lhota
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kozmice x HC Sharks Zábřeh

Pátek - 21.12.2018

  • 09:30 - 10:30  ZŠ Hlučín Hornická
  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Autodíly Pema x HC Peugeot Opava
  • 21:15 - 22:45  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Buldoci Branka

Sobota - 22.12.2018

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Isotra x Hc Derby Kouty
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Otice x HC Viking
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Štěpánkovice x HC Monaco Kouty
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 23.12.2018

  • 09:00 - 10:15  Řehoř
  • 10:30 - 12:00  AHL: AHC Storm x HC Mexiko
  • 12:15 - 14:15  p.Hrubý - veřejné bruslení obce
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  HB Tisk
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 24.12.2018

  • 07:00 - 08:30  Bernatík
  • 09:00 - 11:00  Vánoční veřejné bruslení

Úterý - 25.12.2018

  • 10:00 - 11:00  Hájek
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení 1.Svátek

Středa - 26.12.2018

  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení 2.Svátek
  • 17:15 - 18:45  HC Hať hokej
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 27.12.2018

  • 09:30 - 11:00  Obec Chlebičov - veřejné bruslení
  • 13:30 - 15:00  Obec štěpánkovice - veřejné bruslení
  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Hať x HC Prajz Hlučín
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Cheguevara x HC Sršni Píšť

Pátek - 28.12.2018

  • 10:00 - 11:30  Richter
  • 12:15 - 13:45  Obec Sudice - hokej
  • 14:00 - 15:30  Obec Rohov - veřejné bruslení
  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  Led na prodej

Sobota - 29.12.2018

  • 08:00 - 10:00  Led na prodej
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  HC Prajz Hlučín
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Lipina Markvartovice x AHC Laviny
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 30.12.2018

  • 07:30 - 09:00  Led na prodej
  • 09:15 - 10:45  Bernatík
  • 11:00 - 12:30  Obec Kozmice - hokej
  • 12:45 - 14:15  Obec Kozmice - veřejné bruslení
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 31.12.2018

  • 09:00 - 11:00  Silvestrovské veřejné bruslení

Úterý - 01.01.2019

  • 14:00 - 16:00  Novoroční veřejné bruslení
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Horní Lhota x HC Autodíly Pema
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Buldoci Branka x Hc Kozmice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Peugeot Opava x HC Isotra

Středa - 02.01.2019

  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Viking x HC AZ Pneu Jaktař
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Derby Kouty x HC Štěpánkovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Monaco Kouty x HC Otice

Čtvrtek - 03.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Buhuslavice x AHC Storm
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Bolatice

Pátek - 04.01.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Mexiko x HC Cheguevara
  • 21:15 - 22:00  AHL: AHC Laviny x HC Hať

Sobota - 05.01.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Sršni Píšť x HC Sharks Zábřeh
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Autodíly Pema x HC Lipina Markvartovice
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Kobeřice x HC Buldoci Branka
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 06.01.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Isotra x HC Horní Lhota
  • 13:00 - 14:30  HC Kozmice x HC Viking
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  AHL: HC Štěpánkovice x HC Peugeot Opava
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 07.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Kobeřice
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Bolatice x HC Buhuslavice

Úterý - 08.01.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Otice x HC Derby Kouty
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Bohuslavice x HC Prajz Hlučín
  • 20:30 - 22:00  AHL: AHC Storm x HC Cheguevara

Středa - 09.01.2019

  • 10:00 - 11:00  SK Sigma Olomouc
  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Bolatice x AHC Laviny
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Hať x HC Autodíly Pema
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 10.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 00:00  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Buldoci Branka x HC Sršni Píšť
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Isotra

Pátek - 11.01.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL: HC Viking x HC Kobeřice

Sobota - 12.01.2019

  • 08:30 - 10:00  Neminář
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Mexiko
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Monaco Kouty x HC Kozmice
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 13.01.2019

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Horní Lhota x HC Štěpánkovice
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Peugeot Opava x HC Otice
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 14.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Derby Kouty x HC AZ Pneu Jaktař
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Prajz Hlučín x AHC Storm

Úterý - 15.01.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: AHC Laviny x HC Bohuslavice
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Cheguevara x HC Sharks Zábřeh
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Autodíly Pema x HC Bolatice

Středa - 16.01.2019

  • 15:45 - 16:45  MŠ Velké Hoštice
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Mexiko x HC Buldoci Branka
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Isotra x HC Hať
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sršni Píšť x HC Viking

Čtvrtek - 17.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Štěpánkovice x HC Lipina Markvartovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kobeřice x HC Monaco Kouty

Pátek - 18.01.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Otice x HC Horní Lhota
  • 21:15 - 22:45  AHL: HC Kozmice x HC Derby Kouty

Sobota - 19.01.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Peugeot Opava
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Prajz Hlučín x AHC Laviny
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: AHC Storm x HC Sharks Zábřeh
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 20.01.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Hať x HC Štěpánkovice
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Buldoci Branka x HC Cheguevara
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  HB Tisk
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 21.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Bolatice x HC Isotra
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Viking x HC Mexiko

Úterý - 22.01.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Bohuslavice x HC Autodíly Pema
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Monaco Kouty x HC Sršni Píšť
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Otice

Středa - 23.01.2019

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Derby Kouty x HC Kobeřice
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Horní Lhota x HC AZ Pneu Jaktař
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 24.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Peugeot Opava x HC Kozmice
  • 20:30 - 22:00  AHL: AHC Laviny x AHC Storm

Pátek - 25.01.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL: HC Autodíly Pema x HC Prajz Hlučín

Sobota - 26.01.2019

  • 08:30 - 10:00  Drastík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Buldoci Branka
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Isotra x HC Bhuslavice
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 27.01.2019

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Cheguevara x HC Viking
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Štěpánkovice x HC Bolatice
  • 15:00 - 16:30  Vřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 28.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Otice x HC Hať
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sršni Píšť x HC Derby Kouty

Úterý - 29.01.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Kobeřice x HC Peugeot Opava
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Lipina Markvartovice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kozmice x HC Horní Lhota

Středa - 30.01.2019

  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Mexiko x HC Monaco Kouty
  • 18:45 - 20:15  AHL: AHC Laviny x HC Autodíly Pema
  • 20:30 - 22:00  AHL: AHC Storm x HC Buldoci Branka

Čtvrtek - 31.01.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Isotra
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Viking x HC Sharks Zábřeh

Pátek - 01.02.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Bohuslavice x HC Štěpánkovice
  • 21:15 - 22:45  AHL: HC Monaco Kouty x HC Cheguevara

Sobota - 02.02.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Bolatice x HC Otice
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Derby Kouty x HC Mexiko
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Hať x HC AZ Pneu Jaktař
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 03.02.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  ŠKola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Sršni Píšť
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Kozmice
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  AHL: HC Horní Lhota x HC Kobeřice
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 04.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Buldoci Branka x HC Viking
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Isotra x AHC Laviny

Úterý - 05.02.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Autodíly Pema x AHC Strom
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Štěpánkovice x HC Prajz Hlučín
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Monaco Kouty

Středa - 06.02.2019

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Otice x HC Bohuslavice
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Bolatice
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 07.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Cheguevara x HC Derby Kouty
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Mexiko X HC Peugeot Opava

Pátek - 08.02.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL: HC Autodíly Pema x HC Isotra

Sobota - 09.02.2019

  • 08:30 - 10:00  Neminář
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Sršni Píšť x HC Horní Lhota
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Kobeřice x HC Lipina Markvartovice
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 10.02.2019

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Kozmice x HC Hať
  • 13:00 - 14:30  AHL: AHC Storm x HC Viking
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL: HC Bolatice x HC CHeguevara

Pondělí - 11.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Monaco Kouty
  • 20:30 - 22:00  AHL: AHC Laviny x HC Štěpánkovice

Úterý - 12.02.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Prajz Hlučín x HC Otice
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Derby Kouty x HC Sharks Zábřeh
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Peugeot Opava x HC Cheguevara

Středa - 13.02.2019

  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Monaco Kouty x HC Buldoci Branka
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Bohuslavice x HC AZ Pneu Jaktař
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Bolatice x HC Kozmice

Čtvrtek - 14.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Horní Lhota x HC Mexiko
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Štěpánkovice x HC Autodíly Pema

Pátek - 15.02.2019

  • 09:30 - 10:30  ZŠ Hlučín Tyršova
  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL: HC Hať x HC Kobeřice
  • 21:15 - 22:45  AHL: HC Lipina Markvartovice x HC Sršni Píšť

Sobota - 16.02.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Isotra x AHC Storm
  • 15:15 - 16:45  AHL: HC Viking x HC Monaco Kouty
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL: HC Otice x AHC Laviny
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 17.02.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL: HC Buldoci Branka x HC Derby Kouty
  • 13:00 - 14:30  AHL: HC AZ Pneu Jaktař x HC Prajz Hlučín
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  HB Tisk
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 18.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Sharks Zábřeh x HC Peugeot Opava
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Kozmice x HC Bohuslavice

Úterý - 19.02.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL: HC Cheguevara x HC Horní Lhota
  • 18:45 - 20:15  AHL: HC Kobeřice x HC Bolatice
  • 20:30 - 22:00  AHL: HC Mexiko x HC Lipina Markvartovice

Středa - 20.02.2019

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL: HC Sršni Píšť x HC Hať
  • 19:30 - 21:00  AHL:
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 21.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 22.02.2019

  • 14:30 - 16:00  Luboš Babiš
  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL:

Sobota - 23.02.2019

  • 08:30 - 10:00  Drastík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL:
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL:
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 24.02.2019

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL:
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 25.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 26.02.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Středa - 27.02.2019

  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Čtvrtek - 28.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 01.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL:
  • 21:15 - 22:45  AHL:

Sobota - 02.03.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL:
  • 15:15 - 16:45  AHL:
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL:
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 03.03.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL:
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  AHL:
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 04.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 05.03.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Středa - 06.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL:
  • 19:30 - 21:00  AHL:
  • 21:15 - 22:45  Lindovský

Čtvrtek - 07.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 08.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  AHL:

Sobota - 09.03.2019

  • 08:30 - 10:00  Neminář
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL:
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL:
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 10.03.2019

  • 08:15 - 08:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL:
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 11.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 12.03.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Středa - 13.03.2019

  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Čtvrtek - 14.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 15.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  AHL:
  • 21:15 - 22:45  AHL:

Sobota - 16.03.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL:
  • 15:15 - 16:45  AHL:
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL:
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 17.03.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL:
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  AHL:
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej