Hotelový a sportovní komplex » Sportoviště » Rozpis ledové plochy

Rozpis ledové plochy

Leden 2019

PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Zobrazit:    týden

Sobota - 23.02.2019

  • 08:30 - 10:00  Drastík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: HC Horní Lhota x HC Derby Kouty
  • 15:15 - 16:45  Okres: STK Štěpánkovice x TJ Slávia Malé Hoštice
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  Neminář
  • 21:00 - 22:30  Hasiči Bolatice

Neděle - 24.02.2019

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL:
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  HC PSCH Opava

Pondělí - 25.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 26.02.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Středa - 27.02.2019

  • 15:15 - 16:45  Ostroj
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Čtvrtek - 28.02.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 01.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:15 - 20:45  AHL:
  • 21:15 - 22:45  AHL:

Sobota - 02.03.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL:
  • 15:15 - 16:45  AHL:
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  AHL:
  • 21:00 - 22:30  Gai

Neděle - 03.03.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  AHL:
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Neminář
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Okres: STK Štěpánkovice x HC Medical Opava

Pondělí - 04.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 05.03.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Středa - 06.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  AHL:
  • 19:30 - 21:00  AHL:
  • 21:15 - 22:45  Led na prodej

Čtvrtek - 07.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 08.03.2019

  • 15:00 - 16:00  Křivinka
  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Bolatice
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:00  Křivinka

Sobota - 09.03.2019

  • 08:45 - 10:00  Křivinka
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 14:45  Křivinka
  • 15:15 - 16:45  Marcel Harasim
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  Hasiči Bolatice
  • 21:00 - 22:30  Led na prodej

Neděle - 10.03.2019

  • 08:15 - 08:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:30  Křivinka
  • 13:00 - 14:30  AHL:
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  AHL:

Pondělí - 11.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Mexiko
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 12.03.2019

  • 13:00 - 15:00  Obec Bolatice - veřejné bruslení
  • 15:15 - 16:45  Led na prodej
  • 17:00 - 18:30  Led na prodej
  • 18:45 - 20:15  Okres: STK Štěpánkovice x HC MK Klemens
  • 20:30 - 22:00  Led na prodej

Středa - 13.03.2019

  • 15:30 - 16:30  Obec Štěpánkovice - veřejné bruslení
  • 17:00 - 18:30  AHL:
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  Led na prodej

Čtvrtek - 14.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Widlák
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 15.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Baránek
  • 19:30 - 21:00  Okres: TJ Slávia Malé Hoštice x STK Štěpánkovice
  • 21:15 - 22:45  Led na prodej

Sobota - 16.03.2019

  • 08:30 - 10:00  Bernatík
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  HC PSCH OPAVA
  • 15:15 - 16:45  Sk Podvihov
  • 17:00 - 18:30  Veřejné bruslení
  • 19:15 - 20:45  Gai
  • 21:00 - 22:30  Led na prodej

Neděle - 17.03.2019

  • 08:30 - 09:45  Řehoř
  • 10:00 - 11:00  Škola bruslení
  • 11:15 - 12:45  Led na prodej
  • 13:00 - 14:30  MŠ Církevní Ludgeřovice
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Neminář
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 18.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Led na prodej
  • 18:45 - 20:15  Nestroj
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Úterý - 19.03.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 18:30  Led na prodej
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  Led na prodej

Středa - 20.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Silnice
  • 17:45 - 19:15  Led na prodej
  • 19:30 - 21:00  Led na prodej
  • 21:15 - 22:45  Led na prodej

Čtvrtek - 21.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Zábřeh
  • 18:45 - 20:15  AHL:
  • 20:30 - 22:00  AHL:

Pátek - 22.03.2019

  • 16:15 - 17:30  Šimeček
  • 17:45 - 19:15  Led na prodej
  • 19:30 - 20:45  Bohuslavice
  • 21:00 - 22:30  Led na prodej

Sobota - 23.03.2019

  • 08:30 - 10:00  Led na prodej
  • 10:15 - 11:45  HC Buly Aréna
  • 12:00 - 13:15  Čavisov
  • 13:30 - 15:00  AHL: o 3. místo
  • 15:15 - 17:45  AHL: finále
  • 18:00 - 19:30  Veřejné bruslení
  • 20:15 - 21:45  Hasiči Bolatice

Neděle - 24.03.2019

  • 08:15 - 09:45  Bernatík
  • 10:00 - 11:30  Neminář
  • 11:45 - 13:15  Led na prodej
  • 13:30 - 14:45  Led na prodej
  • 15:00 - 16:30  Veřejné bruslení
  • 17:15 - 18:45  Řehoř
  • 19:00 - 20:00  Šimeček
  • 20:15 - 21:45  Led na prodej

Pondělí - 25.03.2019

  • 15:45 - 16:45  HC Buly Aréna
  • 17:00 - 18:30  Led na prodej
  • 18:45 - 20:15  Led na prodej
  • 20:30 - 22:00  Led na prodej

Úterý - 26.03.2019

  • 15:45 - 16:45  CVČ
  • 17:00 - 19:00  Bednář
  • 19:15 - 20:45  Okres: HC Medical Opava x TJ Slávia Malé Hoštice
  • 21:00 - 22:30  Led na prodej

Středa - 27.03.2019

  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Čtvrtek - 28.03.2019

  • 10:00 - 10:50  ČR U18
  • 11:00 - 11:45  ČR U18
  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Pátek - 29.03.2019

  • 10:00 - 10:50  ČR U18
  • 11:00 - 11:45  ČR U18
  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Sobota - 30.03.2019

  • 10:00 - 10:50  ČR U18
  • 11:00 - 11:45  ČR U18
  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Neděle - 31.03.2019

  • 10:00 - 11:30  ČR U18

Pondělí - 01.04.2019

  • 07:00 - 23:00  Ledy na prodej

Úterý - 02.04.2019

  • 07:00 - 23:00  Ledy na prodej

Středa - 03.04.2019

  • 07:00 - 23:00  Ledy na prodej

Čtvrtek - 04.04.2019

  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Pátek - 05.04.2019

  • 10:00 - 10:50  ČR U18
  • 11:00 - 11:45  ČR U18
  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Sobota - 06.04.2019

  • 10:00 - 10:50  ČR U18
  • 11:00 - 11:45  ČR U18
  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Neděle - 07.04.2019

  • 10:00 - 11:30  ČR U18
  • 17:30 - 18:45  ČR U18

Pondělí - 08.04.2019

  • 10:00 - 10:30  ČR U18
  • 15:30 - 19:30  CZE X SVK

Úterý - 09.04.2019

  • 11:30 - 15:30  CZE X SVK

Středa - 10.04.2019

  • 07:00 - 23:00  Ledy na prodej

Čtvrtek - 11.04.2019

  • 07:00 - 23:00  Ledy na prodej

Pátek - 12.04.2019

  • 16:45 - 18:15  HC Pohodáři

Sobota - 13.04.2019

  • 09:45 - 11:45  HC Pohodáři
  • 15:30 - 16:45  HC Pohodáři

Neděle - 14.04.2019

  • 08:30 - 09:45  HC Pohodáři
  • 13:30 - 15:00  Obec Kozmice veřejné bruslení
  • 15:45 - 17:15  Obec Kozmice hokej