Hotelový a sportovní komplex » Sportoviště » Ledová plocha

Ledová plocha

virtuální prohlídka

S otevřením Buly Arény Kravaře v roce 2003 byl zahájen provoz ledové plochy o rozměrech 28m x 59m. Zimní stadión je v letních měsících zpravidla využíván pro hokejové školy, během roku potom vedle tréninků hokejových oddílu a oddílu Krasobruslení také pro soustředění mezinárodních reprezentačních mužstev a reprezentačních mužstev České republiky. Je zde možno využít služby uspořádání sportovních, společenských, firemních nebo charitativních akcí, koncertů, výstav apod.

K dispozici je 10 šaten pro 20-25 osob, včetně sociálního zařízení. Kapacita tribuny pro diváky činí 640 míst k sezení, na která pak navazují místa k stání na ochozech apod. Nabízíme špičkové ozvučení ledové plochy a osvětlení až 750 lux. Parkovací kapacita jak pro osobní automobily, tak pro autobusy je svou rozlohou dostačující.

Pořádáme zde každou sobotu od 17:00 hodin diskotéku na ledě (sledujte aktuální rozpis ledové plochy!), která je provázená hudbou a světelnými efekty a každou neděli od 15:00 hodin veřejné bruslení. Po celou dobu těchto aktivit je pro Vás připraveno občerstvení, které si můžete zakoupit přímo na ledové ploše. Tento zimní stadión pro Vás upravuje a udržuje rolba značky ZAMBONI.

Ceník

SlužbaPoplatek
Pronájem led. plochy 2200,- Kč/hod.
Pronájem led. plochy (duben - září) 2700,- Kč/hod.
Pronájem led. plochy pro školy a školky(do 15:00hod po - pá 900,-, po 15:00hod a víkendy 2200,-) 900,-Kč/hod
Diskotéka na ledě - sledujte aktuální rozpis ledové plochy
vstup 50Kč/osoba
Veřejné bruslení - sledujte aktuální rozpis ledové plochy vstup 50Kč/osoba

Při zrušení ledové plochu 14 dní před uskutečnění rezervace účtujeme storno poplatek 50% z ceny!
Při zrušení ledové plochy 7 dní před uskutečnění rezervace účtujeme storno poplatek 100% z ceny!

Sledujte rozpis ledové plochy.